درباره پایگاه خبری راه پرداخت

پایگاه خبری راه پرداخت دارای مجوز به شماره ۷۴۵۷۲ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است. این پایگاه خبری از دوم اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده و اکنون پرمخاطب‌ترین رسانه فارسی‌زبان فین‌تک ایران است. این پایگاه زیر نظر هیات نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران قرار دارد. ما در راه پرداخت توانسته‌ایم با به دست آوردن اعتماد فعالان بانکداری و پرداخت ایران به منبعی معتبر در زمینه اطلاع‌رسانی فناوری‌های بانکداری و پرداخت تبدیل شویم. راه پرداخت در حال حاضر روزانه بیش از ۳۰ هزار بازدیدکننده دارد و در بین ۶۰۰ وب‌سایت برتر ایران در رتبه‌بندی الکسا قرار دارد. در بین رسانه‌هایی که در زمینه اقتصاد و بانکداری فعالیت می‌کنند، راه پرداخت جزء رسانه‌های پرمخاطب است. در آخرین بررسی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پایگاه خبری راه پرداخت یکی از ۱۰ وب‌سایت برگزیده تخصصی ایران شد. با توجه به مطالبی که از سال ۱۳۹۰ تا به امروز در راه پرداخت منتشر شده، این وب‌سایت به منبعی برای بررسی تاریخچه پرداخت و بانکداری ایران تبدیل شده است.

در حال حاضر این حوزه‌ها در راه پرداخت پوشش داده می‌شوند: فین‌تک، اینشورتک، ولث‌تک، رگ‌تک، بانک‌تک، پی‌تک، لندتک، مدیریت مالی، رمیتنس و ارزهای رمزنگاری‌شده. از بین روندهای مهم فناوری نیز این چند مورد توجه ما را جلب کرده است: بیگ‌‌دیتا، یادگیری ماشین، هوش تجاری، هوش مصنوعی، ارزش افزوده، واقعیت مجازی، احراز و تایید هویت دیجیتال، اینترنت اشیا، امنیت،‌ اومنی‌چنل، بیومتریک، ربوتیک و بلاکچین.

اقتصاد اشتراکی، نوآوری، تجربه کاربری، تحول دیجیتال، موبایل و منابع انسانی هم مورد توجه ویژه راه پرداخت است.

راه پرداخت بعد از فعالیت مستمر در عرصه‌های فناوری و نوآوری بانکداری و پرداخت از سال ۱۳۹۷ شروع به فعالیت در عرصه‌های جدیدتری مانند بیمه و بورس کرده و امیدواریم بتوانیم در سال‌های آینده راه پرداخت را به مرجع مورد اعتماد فعالان نوآور صنایع گوناگون تبدیل کنیم.

در این تنگ غروب و هول بیابان و راه دور، راه پرداخت راهنمایی بی‌ادعاست.

از مهم ترین اهداف راه پرداخت در سال ۱۳۹۸ شروع و استمرار تولید محتوا به زبان انگلیسی است.

آمارهایی درباره راه پرداخت:

• ۸ سال فعالیت رسانه‌ای تخصصی مستمر؛

• انتشار بیش از ۱۸ هزار مطلب تخصصی؛

• بیش از ۳۰۰ برگه معرفی کسب‌وکارهای فین‌تک ایران؛

• دریافت بیش از ۱۰ هزار کامنت از مخاطبان؛

• بیش از ۳۰ هزار بازدیدکننده روزانه؛

• بیش از ۱۰ میلیون بازدیدکننده سالانه؛

• بیش از ۸ هزار عضو در کانال تلگرامی؛

• بیش از ۷۰۰ عضو متخصص در گروه‌های تلگرامی خصوصی؛

• یکی از ۶۰۰ وب‌سایت پربازدید ایران در الکسا؛

• دارای رتبه الکسای حدود ۲۲ هزار وب‌سایت پربازدید جهان؛

و در پایان و نه کم‌اهمیت‌تر از بقیه

• حمایت بیش از ۳۳ کسب‌وکار فناوری ایران از راه پرداخت که مهم‌ترین سرمایه ماست.

فرصت‌های همکاری:

اگر پیامی دارید که در زمینه‌های مرتبط با فناوری، نوآوری، ایده‌ها، تفکر طراحی و کسب‌وکارهاست، می‌توانید به راه پرداخت اعتماد کنید.

اگر کسب‌وکاری دارید که می‌خواهید از یک رسانه برای رساندن پیام‌تان استفاده کنید، می‌توانید روی راه پرداخت حساب کنید.